Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

GRUPA A
TORELIUSZ Łowicz
SZOPEN Sanniki
MEGA-MED Rawa Maz.
SONDKA Żyrardów
UNIA Iłów

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.00 SZOPEN Sanniki UNIA Iłów 1:2
2 10.18 MEGA-MED Rawa Maz. SONDKA Żyrardów 1:1
3 11.12 TORELIUSZ Łowicz SZOPEN Sanniki 3:0
4 11.30 UNIA Iłów MEGA-MED Rawa Maz. 2:4
5 12.24 SONDKA Żyrardów SZOPEN Sanniki 2:1
6 12.42 UNIA Iłów TORELIUSZ Łowicz 1:1
7 14.00 SZOPEN Sanniki MEGA-MED Rawa Maz. 2:0
8 14.18 TORELIUSZ Łowicz SONDKA Żyrardów 1:1
9 15.12 SONDKA Żyrardów UNIA Iłów 0:0
10 15.30 MEGA-MED Rawa Maz. TORELIUSZ Łowicz 4:3
 
 
TABELA GRUPY A
  Drużyna Pkt. Bramki
1. MEGA-MED Rawa Maz. 7 9:8
2. SONDKA Żyrardów 6 4:3
3. TORELIUSZ Łowicz 5 8:6
4. UNIA Iłów 5 5:6
5. SZOPEN Sanniki 3 4:7


GRUPA B
FAST SERVICE Sochaczew
TEAM PO SECIE
DMP SERWIS Radziejowice
PETER-GUM Płock
ŁĘCZYCANIE Łęczyca

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.36 TEAM PO SECIE ŁĘCZYCANIE Łęczyca 0:7
2 10.54 DMP SERWIS Radziejowice PETER-GUM Płock 1:2
3 11.48 FAST SERVICE Sochaczew TEAM PO SECIE 5:0
4 12.06 ŁĘCZYCANIE Łęczyca DMP SERWIS Radziejowice 3:0
5 13.00 PETER-GUM Płock TEAM PO SECIE 10:1
6 13.18 ŁĘCZYCANIE Łęczyca FAST SERVICE Sochaczew 4:1
7 14.36 TEAM PO SECIE DMP SERWIS Radziejowice 0:4
8 14.54 FAST SERVICE Sochaczew PETER-GUM Płock 2:2
9 15.48 PETER-GUM Płock ŁĘCZYCANIE Łęczyca 0:0
10 16.06 DMP SERWIS Radziejowice FAST SERVICE Sochaczew 2:1

TABELA GRUPY B
  Drużyna Pkt. Bramki
1. ŁĘCZYCANIE Łęczyca 10 14:1
2. PETER-GUM Płock 8 14:4
3. DMP SERWIS Radziejowice 6 7:6
4. FAST SERVICE Sochaczew 4 9:8
5. TEAM PO SECIE 0 1:26

PÓŁFINAŁY

16.30 MEGA-MED Rawa Maz. - PETER-GUM Płock 0:3 (0:2)
16.55
ŁĘCZYCANIE Łęczyca - SONDKA Żyrardów 2:0 (0:0)

MECZE FINAŁOWE

17.25 o 3. miejsce MEGA-MED Rawa Maz. - SONDKA Żyrardów 0:1 (0:1)
17.50 o 1. miejsce PETER-GUM Płock - ŁĘCZYCANIE Łęczyca 0:3 (0:1)

KOLEJNOŚĆ

1. ŁĘCZYCANIE Łęczyca
2. PETER-GUM Płock
3. SONDKA Żyrardów
4. MEGA-MED Rawa Maz.
5. DMP SERWIS Radziejowice
6. TORELIUSZ Łowicz
7. UNIA Iłów
8. FAST SERVICE Sochaczew
9. SZOPEN Sanniki
10. TEAM PO SECIE

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Robert Hyży (ŁĘCZYCANIE Łęczyca)
NAJLEPSZY BRAMKARZ - Kacper Brzeziński (ŁĘCZYCANIE Łęczyca)
NAJLEPSZY STRZELEC - Bartłomiej Dębicki (PETER-GUM Płock) - 8 goli

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2018 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top