Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza
pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

11 stycznia 2020 r. (sobota)

MECZE GRUPOWE - ELIMINACJE

czas gry: 1 x 13 min.

GRUPA A
a1   UNIA Iłów
a2   FAST SERVICE Sochaczew
a3   WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew
a4   C10 Zgierz


HARMONOGRAM GIER 

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 09.15 UNIA Iłów FAST SERVICE Sochaczew 1:1 k. 3:1 
2 09.30 WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew C10 Zgierz 1:1 
3 10.00 C10 Zgierz UNIA Iłów 0:2 
4 10.15 FAST SERVICE Sochaczew WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew 3:0 
5 10.45 WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew UNIA Iłów 0:2 
6 11.00 FAST SERVICE Sochaczew C10 Zgierz 1:0 

TABELA GRUPY A
   Drużyna Pkt. Bramki
1.  UNIA Iłów 7 5:1 
2.  FAST SERVICE Sochaczew 7 5:1 
3.  C10 Zgierz 1 1:4 
4.  WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew 1 1:6 

GRUPA B
POLTRANS Sochaczew
IZOLBET Gostynin
HAND-DACH Żyrardów
FLORIAN Warszawa

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 09.45  POLTRANS Sochaczew  IZOLBET Gostynin 1:1 
2 10.30   POLTRANS Sochaczew  FLORIAN Warszawa 0:1 
3 11.15   IZOLBET Gostynin  HAND-DACH Żyrardów 1:1 
4 11.45   FLORIAN Warszawa  HAND-DACH Żyrardów 3:2 
5 12.15  HAND-DACH Żyrardów  POLTRANS Sochaczew 2:2 
6 13.00  IZOLBET Gostynin  FLORIAN Warszawa 3:0 

TABELA GRUPY B
   Drużyna Pkt. Bramki
1.  FLORIAN Warszawa 6 4:5 
2.  IZOLBET Gostynin 5 5:2 
3.  HAND-DACH Żyrardów 2 5:6 
4.  POLTRANS Sochaczew 2 3:4 

GRUPA C
DOM WESELNY U BOLKA
TORELIUSZ Łowicz 
RATUSZOWA Olsztynek
SONDKA Żyrardów

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 11.30  DOM WESELNY U BOLKA  TORELIUSZ Łowicz 0:0 
2 12.00  RATUSZOWA Olsztynek  SONDKA Żyrardów 0:5 
3 12.30  SONDKA Żyrardów  DOM WESELNY U BOLKA 1:4 
4 12.45  TORELIUSZ Łowicz  RATUSZOWA Olsztynek 7:1 
5 13.15  RATUSZOWA Olsztynek  DOM WESELNY U BOLKA 2:4 
6 13.30  TORELIUSZ Łowicz  SONDKA Żyrardów  4:0  

TABELA GRUPY C

   Drużyna Pkt. Bramki
1.  TORELIUSZ Łowicz 7 11:1 
2.  DOM WESELNY U BOLKA 7 8:3 
3.  SONDKA Żyrardów 3 6:8 
4.  RATUSZOWA Olsztynek 0 3:16 

II RUNDA / 3 grupy po 3 zespoły

czas gry: 1 x 13 min.

Awans do II rundy >>> pierwsze 3 zespoły z każdej grupy
Podział na grupy następuje wg zasady:
- zwycięzca grupy A, druga drużyna grupy B, trzecia drużyna grupy C
- zwycięzca grupy B, druga drużyna grupy C, trzecia drużyna grupy A
- zwycięzca grupy C, druga drużyna grupy A, trzecia drużyna grupy B

GRUPA D
A1 UNIA Iłów
B2 IZOLBET Gostynin
C3 SONDKA Gostynin

 

GRUPA E
B1 FLORIAN Warszawa
C2 DOM WESELNY U BOLKA
A3 C10 Zgierz

 

GRUPA F
C1 TORELIUSZ Łowicz
A2 FAST SERVICE Sochaczew
B3 HAND-DACH Żyrardów
  
 HARMONOGRAM GIER - II RUNDA

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
19 13.45 A2 FAST SERVICE Sochaczew B3 HAND-DACH Żyrardów 2:0 
20 14.00 B2 IZOLBET Gostynin C3 SONDKA Żyrardów 1:3 
21 14.15 C2 DOM WESELNY U BOLKA A3 C10 Zgierz 2:2 
22 14.30 C1 TORELIUSZ Łowicz B3 HAND-DACH Żyrardów 3:1 
23 14.45 A1 UNIA Iłów C3 SONDKA Żyrardów 0:0 
24 15.00 B1 FLORIAN Warszawa A3 C10 Zgierz 2:0 
25 15.15 C1 TORELIUSZ Łowicz A2 FAST SERVICE Sochaczew 4:0 
26 15.30 A1 UNIA Iłów B2 IZOLBET Gostynin 0:2 
27 15.45 B1 FLORIAN Warszawa C2 DOM WESELNY U BOLKA 3:2 

TABELA GRUPY D

  Drużyna Pkt. Bramki
1.  SONDKA Żyrardów 3:1 
2.  IZOLBET Gostynin 3:3 
3.  UNIA IŁÓW 0:2 


TABELA GRUPY E

   Drużyna Pkt. Bramki
1.  FLORIAN Warszawa 5:2 
2.  DOM WESELNY U BOLKA 4:5 
3.  C10 Zgierz 2:4 


TABELA GRUPY F

   Drużyna Pkt. Bramki
1.  TORELIUSZ Łowicz 6 7:1 
2.  FAST SERVICE Sochaczew 3 2:4 
3.  HAND-DACH Żyrardów 0 1:5 

Awans do półfinałów >>> zwycięzcy grup D, E, F  i druga drużyna z najlepszym bilansem.
W przypadku równego bilansu dwóch lub trzech drużyn, o awansie zadecyduje najlepszy bilans z I rundy eliminacyjnej. 
Półfinały wg poniższej zasady

Półfinał 1 >>> D2 / E1 lub E2 / F1 lub F2 / D1
Półfinał 2 >>> D1 / F1 lub E1 / D1 lub F1 / E1

Od półfinałów czas gry 2 x 8 min.


PÓŁFINAŁY 

16.05 SONDKA Żyrardów - TORELIUSZ Łowicz 2:2 k. 1:3

16.25 FLORIAN Warszawa - IZOLBET Gostynin 1:1 k. 2:1

MECZE FINAŁOWE

16.50 mecz o 3. miejsce
SONDKA Żyrardów - IZOLBET Gostynin 2:3

17.10 mecz o 1. miejsce
TORELIUSZ Łowicz - FLORIAN Warszawa 0:1
 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. FLORIAN Warszawa
2. TORELIUSZ Łowicz
3. IZOLBET Gostynin
4. SONDKA Żyrardów
5. FAST SERVICE Sochaczew
6. DOM WESELNY U BOLKA
7. C10 Zgierz
8. UNIA Iłów
9. HAND-DACH Żyrardów
10. POLTRANS Sochaczew
11. WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew
12. RATUSZOWA Olsztynek

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - Łukasz Kiełbasa (IZOLBET Gostynin)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - Mateusz Łysik (FLORIAN Warszawa) 
NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Michał Fabijański (TORELIUSZ Łowicz) - 9 goli 

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2020 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top