Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 8-10 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Minimalna pula 5 tys. zł

Terminy

  • do 5 stycznia 2019 / zgłoszenia
  • 12 stycznia 2019 / IV edycja

ELIMINACJE (5 grudnia 2015)

GRUPA A
ELITA TEAM Mszczonów
ORLEN OCHRONA Płock
MŁODZIESZYN
WCZEŚNIEJ SZCZUPAK Grodzisk Maz.

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.00 ELITA TEAM Mszczonów WCZEŚNIEJ SZCZUPAK 5:1 (1:0)
2 10.25 ORLEN OCHRONA Płock MŁODZIESZYN 4:1 (3:1)
3 10.50 MŁODZIESZYN WCZEŚNIEJ SZCZUPAK 1:4 (0:2)
4 11.15 ELITA TEAM Mszczonów ORLEN OCHRONA Płock 2:1 (1:1)
5 11.40 ORLEN OCHRONA Płock WCZEŚNIEJ SZCZUPAK 2:0 (0:0)
6 12.05 MŁODZIESZYN ELITA TEAM Mszczonów 2:1 (1:0)

TABELA GRUPY A
    Pkt. Bramki
1. ELITA TEAM Mszczonów 6 8:4
2. ORLEN OCHRONA Płock 6 7:3
3. WCZEŚNIEJ SZCZUPAK Grodzisk Maz. 3 5:7
4. MŁODZIESZYN 3 4:9

GRUPA B
AGA-TOM Błonie
TORELIUSZ Łowicz
SZOPEN Sanniki
DEKOR'S STARS Płock

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
7 12.30 AGA-TOM Błonie DEKOR'S STARS Płock 2:4 (2:1)
8 12.55 TORELIUSZ Łowicz SZOPEN Sanniki 3:2 (2:0)
9 13.20 SZOPEN Sanniki DEKOR'S STARS Płock 1:1 (1:1)
10 13.45 AGA-TOM Błonie TORELIUSZ Łowicz 1:3 (0:2)
11 14.10 TORELIUSZ Łowicz DEKOR'S STARS Płock 3:0 (1:0)
12 14.35 SZOPEN Sanniki AGA-TOM Błonie 5:1 (3:0)

TABELA GRUPY B
    Pkt. Bramki
1. TORELIUSZ Łowicz 9 9:3
2. SZOPEN Sanniki
4 8:5
3. DEKOR'S STARS Płock 4 5:6
4. AGA-TOM Błonie 0 4:12

GRUPA C
FAST SERVICE Sochaczew
UNIA Iłów
DRINK TEAM Ciechanów
LUNGA.PL BURGEROOM Płock

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
13 15.00 FAST SERVICE Sochaczew LUNGA.PL BURGEROOM 2:1 (1:0)
14 15.25 UNIA Iłów DRINK TEAM Ciechanów 3:3 (2:1)
15 15.50 DRINK TEAM Ciechanów LUNGA.PL BURGEROOM 6:4 (3:0)
16 16.15 FAST SERVICE Sochaczew UNIA Iłów 2:0 (1:0)
17 16.40 UNIA Iłów LUNGA.PL BURGEROOM 7:2 (2:1)
18 17.05 DRINK TEAM Ciechanów FAST SERVICE Sochaczew 0:3 (0:0)

TABELA GRUPY C

    Pkt. Bramki
1. FAST SERVICE Sochaczew 9 7:1
2. UNIA Iłów
4 10:7
3. DRINK TEAM Ciechanów 4 9:10
4. LUNGA.PL BURGEROOM Płock 0 7:15

GRUPA D
TARCZYN TEAM
PETER-GUM Płock
HUSARIA Płock
DMP SERWIS Radziejowice

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
19 17.30 TARCZYN TEAM DMP SERWIS Radziejowice 2:1 (1:1)
20 17.55 PETER-GUM Płock HUSARIA Płock 2:2 (0:0)
21 18.20 HUSARIA Płock DMP SERWIS Radziejowice 0:2 (0:1)
22 18.45 TARCZYN TEAM PETER-GUM Płock 0:1 (0:1)
23 19.10 PETER-GUM Płock DMP SERWIS Radziejowice 3:1 (1:1)
24 19.35 HUSARIA Płock TARCZYN TEAM 0:5 (0:2) v.o

TABELA GRUPY D

    Pkt. Bramki
1. PETER-GUM Płock 7 6:3
2. TARCZYN TEAM
6 7:2
3. DMP SERWIS Radziejowice 3 4:5
4. HUSARIA Płock 1 2:9

II RUNDA (6 grudnia 2015)

GRUPA E
A1 ELITA TEAM Mszczonów
B2 SZOPEN Sanniki
C1 FAST SERVICE Sochaczew
D2 TARCZYN TEAM
GRUPA F
A2 ORLEN OCHRONA Płock
B1 TORELIUSZ Łowicz
C2 UNIA Iłów
D1 PETER-GUM Płock
  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
25 10.00 A1 ELITA TEAM D2 TARCZYN TEAM 1:3 (0:0)
26 10.25 B2 SZOPEN Sanniki C1 FAST SERVICE
0:9 (0:3)
27 10.50 A2 ORLEN OCHRONA
D1 PETER-GUM Płock
0:1 (0:0)
28 11.15 B1 TORELIUSZ Łowicz
C2 UNIA Iłów
3:3 (3:1)
29 11.40 C1 FAST SERVICE D2 TARCZYN TEAM 2:0 (2:0)
30 12.05 A1 ELITA TEAM B2 SZOPEN Sanniki 8:0 (4:0)
31 12.30 C2 UNIA Iłów
D1 PETER-GUM Płock
1:2 (0:1)
32 12.55 A2 ORLEN OCHRONA
B1 TORELIUSZ Łowicz
1:4 (0:2)
33 13.20 B2 SZOPEN Sanniki D2 TARCZYN TEAM 2:5 (1:3)
34 13.45 C1 FAST SERVICE A1 ELITA TEAM 3:0 (0:0)
35 14.10 B1 TORELIUSZ Łowicz
D1 PETER-GUM Płock
2:0 (1:0)
36 14.35 C2 UNIA Iłów
A2 ORLEN OCHRONA
2:2 (1:0)

TABELA GRUPY E

    Pkt. Bramki
1. FAST SERVICE Sochaczew
9 14:0
2. TARCZYN TEAM
6 8:5
3. ELITA TEAM Mszczonów 3 9:6
4. SZOPEN Sanniki 0 2:22

TABELA GRUPY F

    Pkt. Bramki
1. TORELIUSZ Łowicz
7 9:4
2. PETER-GUM Płock
6 3:3
3. UNIA Iłów 2 6:7
4. ORLEN OCHRONA 1 3:7

PÓŁFINAŁY

15.10 E1 FAST SERVICE Sochaczew - F2 PETER-GUM 2:2 (1:0) k. 2:1
15.35 F1 TORELIUSZ Łowicz - E2 TARCZYN TEAM 3:1 (2:1)

MECZE FINAŁOWE

16.10 o 3. miejsce
PETER-GUM Płock - TARCZYN TEAM 4:2 (1:1)

16.35 o 1. miejsce
FAST SERVICE Sochaczew - TORELIUSZ Łowicz 1:0 (1:0)

KOLEJNOŚĆ

1. FAST SERVICE Sochaczew
2. TORELIUSZ Łowicz
3. PETER-GUM Płock
4. TARCZYN TEAM
5. ELITA TEAM Mszczonów
6. UNIA Iłów
7. ORLEN Ochrona
8. SZOPEN SANNIKI

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Jewgenij Riabczuk (TORELIUSZ Łowicz)
NAJLEPSZY BRAMKARZ - Michał Nowakowski (FAST SERVICE Sochaczew)
NAJLEPSZY STRZELEC - Kamil Bartosiewicz (FAST SERVICE Sochaczew) 11 goli

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2018 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top