Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 8-10 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Minimalna pula 5 tys. zł

Terminy

  • do 5 stycznia 2019 / zgłoszenia
  • 12 stycznia 2019 / IV edycja

14 stycznia 2018 r. (niedziela)

 

KOLEJKA I

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.00 HUSAR Gostynin RADO-TRUCK UNIA Iłów 0:1
2 10.18 GMINA Lipno SONDKA Żyrardów 2:1
3 10.36 KORONA Warszawa SZYMBART-TRUCK Łęczyca 0:4

Pauza FAST SERVICE Sochaczew

KOLEJKA II

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
4 10.54 FAST SERVICE Sochaczew Husar Gostynin 2:0
5 11.12 GMINA Lipno KORONA Warszawa 2:0
6 11.30 SONDKA Żyrardów SZYMBART-TRUCK Łęczyca 0:3

Pauza RADO-TRUCK UNIA Iłów

KOLEJKA III

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
7 11.48 RADO-TRUCK UNIA Iłów FAST SERVICE Sochaczew 1:2
8 12.06 SZYMBART-TRUCK Łęczyca GMINA Lipno 2:0
9 12.24 KORONA Warszawa SONDKA Żyrardów 1:2

Pauza HUSAR Gostynin

KOLEJKA IV

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
10 12.42 HUSAR Gostynin GMINA Lipno 2:1
11 13.00 SONDKA Żyrardów RADO-TRUCK UNIA Iłów 1:3
12 13.18 KORONA Warszawa FAST SERVICE Sochaczew 0:6

Pauza SZYMBART-TRUCK Łęczyca

TABELA po 4. kolejkach
Poz. Drużyna Pkt. Bramki Z R P
1. SZYMBART-TRUCK Łęczyca 9 9:0 3 0 0
2. FAST SERVICE Sochaczew 9 10:1 3 0 0
3. RADO-TRUCK Unia Iłów 6 5:3 2 0 1
4. GMINA Lipno 6 5:5 2 0 2
5. HUSAR Gostynin 3 2:4 1 0 2
6. SONDKA Żyrardów 3 4:9 1 0 3
7. KORONA Warszawa 0 1:14 0 0 4


KOLEJKA V

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
13 13.36 SZYMBART-TRUCK Łęczyca HUSAR Gostynin 2:0
14 13.54 RADO-TRUCK UNIA Iłów KORONA Warszawa 1:1
15 14.12 SONDKA Żyrardów FAST SERVICE Sochaczew 0:2

Pauza GMINA Lipno

TABELA PO 5. KOLEJKACH
Poz. Drużyna Pkt. Bramki Z R P
1. SZYMBART-TRUCK Łęczyca  12  11:0 4 0 0
2. FAST SERVICE Sochaczew 12 12:1 4  0 0
3. RADO-TRUCK Unia Iłów 7 6:4  2 1 1
4. GMINA Lipno 6 5:5  2 0 2
5. HUSAR Gostynin 3 2:6 1 0 3
6. SONDKA Żyrardów 3 4:11 1 0 4
7. KORONA Warszawa 1 2:15 0  1 4


KOLEJKA VI

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
16 14.30 RADO-TRUCK UNIA Iłów GMINA Lipno 1:0
17 14.48 SONDKA Żyrardów HUSAR Gostynin 1:2
18 15.06 SZYMBART-TRUCK Łęczyca FAST SERVICE Sochaczew 1:0

Pauza KORONA Warszawa


KOLEJKA VII

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
19 15.24 KORONA Warszawa HUSAR Gostynin 1:2
20 15.42 RADO-TRUCK UNIA Iłów SZYMBART-TRUCK Łęczyca 1:0
21 16.00 GMINA Lipno FAST SERVICE Sochaczew 0:1
Pauza SONDKA Żyrardów
 
TABELA PO 7. KOLEJKACH
 Poz. Drużyna Pkt. Bramki Z R P
1. SZYMBART-TRUCK Łęczyca  15 12:1 5 0 1
2. FAST SERVICE Sochaczew 15 13:2 5 0 1
3. RADO-TRUCK UNIA Iłów 13 8:4 4 1 1
4. HUSAR Gostynin 9 6:8 3 0 3
5. GMINA Lipno 6 5:7 2 0 4
6. SONDKA Żyrardów 3 5:13 1 0 5
7. KORONA Warszawa 1 3:17 0 1 5
 
FINAŁ
SZYMBART-TRUCK Łęczyca - FAST SERVICE Sochaczew 2:0

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SZYMBART-TRUCK Łęczyca 
2. FAST SERVICE Sochaczew
3. RADO-TRUCK UNIA Iłów
4. HUSAR Gostynin
5. GMINA Lipno
6. SONDKA Żyrardów
7. KORONA Warszawa

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Damian Koryto (FAST SERVICE Sochaczew)
NAJLEPSZY BRAMKARZ - Rafał Gospoś (RADO-TRUCK UNIA Iłów)
NAJLEPSZY STRZELEC - Marcin Karasiński (SZYMBART-TRUCK Łęczyca) 5 goli

 

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2018 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top