Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 8-10 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Minimalna pula 5 tys. zł

Terminy

  • do 5 stycznia 2019 / zgłoszenia
  • 12 stycznia 2019 / IV edycja

KOLEJKA I

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.00 HUSAR Gostynin RADO-TRUCK UNIA Iłów  
2 10.15 GMINA Lipno SONDKA Żyrardów  
3 10.30 FAST SERVICE Sochaczew UNIA Czermno  
4 10.45 KORONA Warszawa ŁĘCZYCANIE Łęczyca  

KOLEJKA II

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
5 11.00 GMINA Lipno RADO-TRUCK UNIA Iłów  
6 11.15 SONDKA Żyrardów HUSAR Gostynin  
7 11.30 UNIA Czermno ŁĘCZYCANIE Łęczyca  
8 11.45 KORONA Warszawa FAST SERVICE Sochaczew  

KOLEJKA III

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
9 12.00 HUSAR Gostynin GMINA Lipno  
10 12.15 RADO-TRUCK UNIA Iłów SONDKA Żyrardów  
11 12.30 KORONA Warszawa UNIA Czermno  
12 12.45 ŁĘCZYCANIE Łęczyca FAST SERVICE Sochaczew  

KOLEJKA IV

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
13 13.00 UNIA Czermno RADO-TRUCK UNIA Iłów  
14 13.15 FAST SERVICE Sochaczew HUSAR Gostynin  
15 13.30 SONDKA Żyrardów KORONA Warszawa  
16 13.45 GMINA Lipno ŁĘCZYCANIE Łęczyca  

KOLEJKA V

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
17 14.00 FAST SERVICE Sochaczew RADO-TRUCK UNIA Iłów  
18 14.15 UNIA Czermno HUSAR Gostynin  
19 14.30 SONDKA Żyrardów ŁĘCZYCANIE Łęczyca  
20 14.45 KORONA Warszawa GMINA Lipno  

KOLEJKA VI

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
21 15.00 ŁĘCZYCANIE Łęczyca RADO-TRUCK UNIA Iłów  
22 15.15 FAST SERVICE Sochaczew SONDKA Żyrardów  
23 15.30 KORONA Warszawa HUSAR Gostynin  
24 15.45 UNIA Czermno GMINA Lipno  

KOLEJKA VII

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
25 16.00 HUSAR Gostynin ŁĘCZYCANIE Łęczyca  
26 16.15 UNIA Czermno SONDKA Żyrardów  
27 16.30 KORONA Warszawa RADO-TRUCK UNIA Iłów  
28 16.45 FAST SERVICE Sochaczew GMINA Lipno  
 
....
 
 
TABELA KOŃCOWA
  Drużyna Pkt. Bramki Z R P
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            


NAJLEPSZY ZAWODNIK 
NAJLEPSZY BRAMKARZ
NAJLEPSZY STRZELEC

 

1. KOLEJKA
Husar Gostynin Rado-Truck Unia Iłów
Sondka Żyrardów Gmina Lipno
Łęczycanie Łęczyca Unia Czermno
Korona Warszawa Fast Service Sochaczew
2. KOLEJKA
Sondka Żyrardów Husar Gostynin
Rado-Truck Unia Iłów Gmina Lipno
Łęczycanie Łęczyca Korona Warszawa
Unia Czermno Fast Service Sochaczew
3. KOLEJKA
Gmina Lipno Husar Gostynin
Rado-Truck Unia Iłów Sondka Żyrardów
Łeczycanie Łęczyca Fast Service Sochaczew
Unia Czermno Korona Warszawa
4. KOLEJKA
Łęczycanie Łęczyca Husar Gostynin
Unia Czermno Rado-Truck Unia Iłów
Korona Warszawa Sondka Żyrardów
Fast Service Sochaczew Gmina Lipno
5. KOLEJKA
Unia Czermno 0–1 Husar Gostynin
Łęczycanie Łęczyca Rado-Truck Unia Iłów
Fast Service Sochaczew Sondka Żyrardów
Gmina Lipno Korona Warszawa
6. KOLEJKA
Korona Warszawa Husar Gostynin
Fast Service Sochaczew Rado-Truck Unia Iłów
Sondka Żyrardów Łeczycanie Łęczyca
Gmina Lipno Unia Czermno
7. KOLEJKA
Fast Service Sochaczew Husar Gostynin
Korona Warszawa Rado-Truck Unia Iłów
Unia Czermno Sondka Żyrardów
Gmina Lipno Łeczycanie

 

 

 

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2018 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top