HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

IŁÓW CUP 2023

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Organizator: SKF Unia Iłów
  • Współorganizatorzy: CSP Rybno 
    Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie

WYNIKI TRAMPKARZE U-14
WYNIKI MŁODZIKI U-12
WYNIKI ORLIKI U-10
WYNIKI ŻAKI U-8

 

TERMIN

2 grudnia 2023 (sobota)

09.00 - 14.30   TRAMPKARZE U-14
14.45 - 20.00   MŁODZIKI U-12

3 grudnia 2023 (niedziela)

08.30 - 15.15   ORLIKI U-10
15.15 - 18.30   ŻAKI U-8

 

W III edycji naszego turnieju wystartowało 7 ekip, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Po rozegraniu 21 spotkań sytuacja w tabeli tak się ułożyła, że zgodnie z regulaminem konieczny był dodatkowy mecz finałowy, w którym zagrały ze sobą SZYMBART-TRUCK Łęczyca i FAST SERVICE Sochaczew. Gracze z Łęczycy wygrali 2:0 i tym samym obronili tytuł najlepszej drużyny sprzed roku.

Gracze z Sochaczewa zajęli 2. miejsce. Trzecie przypadło naszej ekipie RADO-TRUCK Unia Iłów, która jako jedyna potrafiła wygrać z drużyną z Łęczycy, co sprawiło dużą radość kibicom z Iłowa. Jednak nasza drużyna nie uniknęła porażki / przegrała z FAST SERVICE, ponadto jeden raz zremisowała z KORONĄ Warszawa. Ostatecznie Unici zdobyli 13 punktów i bez konieczności rozgrywania dodatkowego meczu uplasowali się na najniższym stopniu podium.

Nasz turniej po raz pierwszy był hołdem pamięci dla byłego zawodnika i wieloletniego Prezesa Unii Iłów Sławomira Grzywacza, który zmarł przedwcześnie w 2015 roku. Podczas otwarcia turnieju uczczono Jego pamięć minutą ciszy, a następnie delegacja Kolegów złożyła kwiaty na Jego grobie i zapaliła symboliczny znicz.

Turniej ten to wyjątkowa okazja dla Kibiców by obejrzeć w akcji znakomitych futsalowców, bo tradycyjnie w drużynie z Łęczycy grali zawodnicy, którzy są byłymi mistrzami Polski lub grającymi w najwyższej klasie rozgrywkowej futsalu. Ostatecznie ekipa z Łęczycy okazała się po raz drugi najlepsza, choć tym razem przegrała jeden mecz, a ponadto w pierwszym meczu z FAST SERVICE Sochaczew do samego końca wynik był sprawą otwartą. W tym meczu nawet równo z końcową syreną, ekipa z Sochaczewa wyrównała, jednak zgodnie z regulaminem gol nie mógł zostać uznany. W klasyfikacji najlepszych strzelców trzech zawodników zdobyło po 5 goli. Do rozstrzygnięcia niezbędny był dodatkowy konkurs rzutów karnych pomiędzy Robertem Hyżym i Marcinem Krasińskim (obaj z Łęczycy). Ostatecznie wygrał Karasiński. Najlepszym zawodnikiem wybrano Damiana Koryto (FAST SERVICE Sochaczew), a wśród bramkarzy główną nagrodę i statuetkę otrzymał Rafał Gospoś (RADO-TRUCK Unia Iłów).
Puchary i nagrody wręczali Wójt Gminy Iłów Roman Kujawa, wiceprezes Płockiego OZPN Jacek Kozłowski oraz Juliusz Kruszankin, były znakomity zawodnik, dwukrotny mistrz Polski z Legią Warszawa, obecnie trener IV-ligowej drużyny MKS Ciechanów.

Wszystkie wyniki turniejowe są dostępne w zakładce WYNIKI 2018

Galeria zdjęć, których autorem jest Mariusz Szymaniak - SZYMANIAKFOTOGRAFIA.PL,
do obejrzenia na
naszym profilu Facebookowym ZOBACZ
Fotki wszystkich drużyn biorących udział w tegorocznym turnieju w zakładce DRUŻYNY 2018

Dziękujemy wszystkim ekipom za udział w tegorocznej edycji i zapraszamy za rok.

FINAŁ

SZYMBART-TRUCK Łęczyca - FAST SERVICE Sochaczew 2:0
Bramki: Robert Hyży, Marcin Karasiński

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SZYMBART-TRUCK Łęczyca 
2. FAST SERVICE Sochaczew
3. RADO-TRUCK UNIA Iłów
4. HUSAR Gostynin
5. GMINA Lipno
6. SONDKA Żyrardów
7. KORONA Warszawa

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Damian Koryto (FAST SERVICE Sochaczew)
NAJLEPSZY BRAMKARZ - Rafał Gospoś (RADO-TRUCK UNIA Iłów)
NAJLEPSZY STRZELEC - Marcin Karasiński (SZYMBART-TRUCK Łęczyca) 5 goli


OTO ZWYCIĘSKIE EKIPY

RADO-TRUCK Unia Iłów: Rafał Gospoś, Kamil Wojciechowski (1 gol), Tomasz Trafalski (1), Łukasz Świątek, Rafał Trakul, Patryk Pomianowski, Mariusz Kunikowski, Hubert Krasoń, Michał Fabijański
http://ilowcup.pl/images/_DSC5861-1600x1200.jpg

FAST SERVICE Sochaczew
: Michał Nowakowski, Adrian Binienda, Marcin Leszczyński (1 ggl), Dominik Popławski, Kamil Stencel, Kamil Wróbel (1), Kamil Bartosiewicz (2), Mateusz Struzik (2), Damian Szczytniewski (2), Damian Koryto (5)


SZYMBART-TRUCK Łęczyca: 
Kacper Brzeziński, Rafał Niewiadomski, Marcin Karasiński (5 goli), Robert Czekalski (2), Robert Hyzy (5), Łukasz Góralczyk (2)
http://ilowcup.pl/images/_DSC5861-1600x1200.jpg

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2023 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top