HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

IŁÓW CUP 2023

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Organizator: SKF Unia Iłów
  • Współorganizatorzy: CSP Rybno 
    Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie

WYNIKI TRAMPKARZE U-14
WYNIKI MŁODZIKI U-12
WYNIKI ORLIKI U-10
WYNIKI ŻAKI U-8

 

IŁÓW CUP 2024

Zapraszamy 7-8 grudnia 2024


Miło nam poinformować, że Wójt Gminy Iłów Pan Roman Kujawa objął Patronat nad naszym turniejem. Przypominamy, że 30 listopada upływa termin zgłaszania drużyn. Zatem jeszcze tylko tydzień czekamy na oficjalne zgłoszenia, ale przypominamy też, że o tym, kto ostatecznie zagra w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Tak jak informowaliśmy wcześniej planujemy turniej z udziałem 20 drużyn. Na dzień dzisiejszy mamy 13 ekip potwierdzonych.

Pytacie jakie ekipy wystartują i jakie drużyny potwierdziły swój udział? Otóż na oficjalne przedstawienie drużyn musimy jeszcze chwilę poczekać, ale już teraz informujemy, że w turnieju wystartują ekipy z Płocka, Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa, Mszczonowa, Tarczyna, Błonia, Ciechanowa i Sannik. W turnieju też wystartuje nasza drużyna z Iłowa, która wystąpi pod szyldem Unii Iłów.

Niebawem zaczniemy też prezentację naszych Partnerów i Sponsorów, bo bez nich nie bylibyśmy w stanie zaproponować Wam tak atrakcyjnej puli nagród. Zatem jeszcze raz zachęcamy do udziału w turnieju, a ekipom, które potwierdziły swój udział, a nie wypełniły formularza zgłoszeniowego przypominamy o wypełnieniu, zeskanowaniu formularza i wysłaniu go na naszego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w wersji edytowalnej --> POBIERZ
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w PDF-ie --> POBIERZ

Hala, w której odbędzie się nasz turniej:

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2024 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top