HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

IŁÓW CUP 2023

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Organizator: SKF Unia Iłów
  • Współorganizatorzy: CSP Rybno 
    Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie

WYNIKI TRAMPKARZE U-14
WYNIKI MŁODZIKI U-12
WYNIKI ORLIKI U-10
WYNIKI ŻAKI U-8

 

IŁÓW CUP 2024

Zapraszamy 7-8 grudnia 2024


Dopiero seria rzutów karnych zadecydowała o wygranej całego turnieju przez ekipę FLORIANA z Warszawy. W meczu grupowym FLORIAN przegrał z drużyną CSP RYBNO Przyjaciele, w meczu finałowym był remis 1:1, by ostatecznie w karnych 7:6 wygrała drużyna z Warszawy. 

Debiutanci ze stolicy w grupie zajęli drugie miejsce. Wtedy musieli uznać wyższość ekipy Roberta Hyżego i Marcina Karasińskiego. Właściwie nikt się nie spodziewał, że w finale FLORIAN może triumfować. A jednak trudy turnieju dały się we znaki graczom CSP RYBNO Przyjaciele i po pasjonującej serii karnych FLORIAN okazał się zwycięzcą zawodów.

Rywalizacja w grupach była bardzo emocjonująca i tak na dobrą sprawę do końca nie było pewne, kto awansuje do półfinałów. Sochaczewski FAST SERVICE w ostatnim meczu grupy A podejmował GMINĘ Lipno. Wystarczyło wygrać w najmniejszym wymiarze, by awansować z pierwszego miejsca do półfinału. Remis z Lipnem pozwolił ekipie SONDKI Żyrardów na awans, dzięki wygranej z ECCO Energią Płock. FAST SERVICE zaś zajął 3. miejsce w grupie.

W grupie B w ostatnim meczu nasza UNIA Iłów mogła pozbawić awansu FLORIANA na rzecz SKRYDrobin.eu. Tu jednak remis był dla warszawiaków wystarczającym rezultatem i ich awans z drugiego miejsca w grupie stał się faktem.

W półfinałach odnotowaliśmy dwa wyniki po 4:2, a mecze o poszczególne miejsca kończyły się remisami i niezbędne były rozstrzygnięcia w karnych.

Przed dekoracją zwycięzców podziękowaliśmy kilku naszym Sponsorom i Wójtom (byłemu Romanowi Kujawie i obecnemu Janowi Kraśniewskiemu) wręczając im pamiątkowe dyplomy za wspieranie rozwoju sportu na terenie gminy Iłów. Ponadto chcielibyśmy podkreślić wyjątkowy wkład w wymiar naszego turnieju przez dwóch Radnych Gminy Iłów tj. Sławomira Tomaszewskiego (Przewodniczącego Rady Gminy, zarazem przedsiębiorcy / TWS Ubezpieczenia i Sklep Rolniczo-Techniczny GRANIT) oraz Przemysława Wasilewskiego (Wiceprzewodniczącego, zarazem przedsiębiorcy / TĘCZOWY OGRÓD Sady Mazowsza), którzy od początku wspierają nasze działania, a wiemy, że nie jesteśmy jedynymi. Za wszelką pomoc i wsparcie jako organizatorzy IŁÓW CUP bardzo dziękujemy!!!

Puchary, nagrody i statuetki dla zwycięzców wręczali Wójt Gminy Iłów Jan Kraśniewski, Przewodniczący Rady Gminy Iłów Sławomir Tomaszewski, Prezes Unii Iłów i zarazem Kierownik Hali Sportowej w Iłowie Robert Orzeszek, a także były znakomity piłkarz, kilkukrotny mistrz Polski z Legią Warszawa, obecnie trener Juliusz Kruszankin.Wszystkie wyniki dostępne są w zakładce WYNIKI >>> WYNIKI IŁÓW CUP 2019

Poniżej prezentujemy tylko mecze fazy pucharowej i ostateczną kolejność.

PÓŁFINAŁY

CSP Rybno Przyjaciele - ECCO Energia Płock 4:2 (2:0)
gole: Robert Hyży, Igor Sobalczyk, Marcin Karasiński, Rafał Niewiadomski - Daniel Mitura, Tomasz Golatowski
SONDKA Żyrardów
- FLORIAN Warszawa
2:4 (2:3)
gole: Piotr Cudny, Piotr Wójcik - Bartłomiej Świniarski - 3, Michał Knajdrowski

MECZE FINAŁOWE

o 3. miejsce
ECCO Energia Płock - SONDKA Żyrardów 0:0 k. 1:2
o 1. miejsce
CSP Rybno Przyjaciele - FLORIAN Warszawa 1:1 (0:0) k. 6:7
gole: Arkadiusz Błaszczyk - Bartłomiej Świniarski

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. FLORIAN Warszawa
2. CSP Rybno Przyjaciele
3. SONDKA Żyrardów
4. ECCO Energia Płock
5. FAST Service Sochaczew
6. SKRADrobin.eu
7. GOSTYNIN Team
8. GMINA Lipno
9. UNIA Iłów
10. DMP Serwis Radziejowice

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Marcin Gregorowicz (SONDKA Żyrardów) - 5 goli
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - Tomasz Golatowski (ECCO Energia Płock)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - Dariusz Słowiński
(CSP Rybno Przyjaciele)

Skład zwycięskiej drużyny:
Mateusz Łysik, Dominik Ochman, Michał Knajdrowski, Daniel Gomulski, Artur Szleżanowski, Sebastian Groszek, Stanisław Buława, Dawid Brewczyński, Krystian Kij, Bartłomiej Świniarski

Zdjęcia: Mariusz Szymaniak | SzymaniakFotografia.pl

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2024 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top