Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 10 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Minimalna pula nagród 5 tys. zł

Terminy

  • do 31 grudnia 2019 / zgłoszenia
  • 11 lub 12 stycznia 2020 / V edycja


Miło nam poinformować, że Wójt Gminy Iłów Pan Roman Kujawa objął Patronat nad naszym turniejem. Przypominamy, że 30 listopada upływa termin zgłaszania drużyn. Zatem jeszcze tylko tydzień czekamy na oficjalne zgłoszenia, ale przypominamy też, że o tym, kto ostatecznie zagra w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Tak jak informowaliśmy wcześniej planujemy turniej z udziałem 20 drużyn. Na dzień dzisiejszy mamy 13 ekip potwierdzonych.

Pytacie jakie ekipy wystartują i jakie drużyny potwierdziły swój udział? Otóż na oficjalne przedstawienie drużyn musimy jeszcze chwilę poczekać, ale już teraz informujemy, że w turnieju wystartują ekipy z Płocka, Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa, Mszczonowa, Tarczyna, Błonia, Ciechanowa i Sannik. W turnieju też wystartuje nasza drużyna z Iłowa, która wystąpi pod szyldem Unii Iłów.

Niebawem zaczniemy też prezentację naszych Partnerów i Sponsorów, bo bez nich nie bylibyśmy w stanie zaproponować Wam tak atrakcyjnej puli nagród. Zatem jeszcze raz zachęcamy do udziału w turnieju, a ekipom, które potwierdziły swój udział, a nie wypełniły formularza zgłoszeniowego przypominamy o wypełnieniu, zeskanowaniu formularza i wysłaniu go na naszego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w wersji edytowalnej --> POBIERZ
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w PDF-ie --> POBIERZ

Hala, w której odbędzie się nasz turniej:

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2019 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top