Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza
pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 12 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Nagroda główna 3 tys. zł

Terminy 6 edycja

  • 8 stycznia 2021 / losowanie grup
  • 16 stycznia 2021 / sob. / turniej

Przez blisko 30 lat był związany z iłowską piłką nożną, najpierw jako zawodnik, potem wieloletni Prezes SKF Unia Iłów.

W 1986 roku Roman Janiszek jako grający trener i początkowo Prezes Klubu reaktywował sekcję piłki nożnej w gminie Iłów, wtedy pod nazwą LZS Brzozów. Od samego początku jednym z wiodących zawodników tego klubu był Sławomir Grzywacz, który pomagał Janiszkowi w budowaniu od podstaw drużyny, która w kilka lat od najniższego szczebla (wtedy jeszcze C klasa) pięła się do góry.

W ten sposób zbudowano solidny zespół, który w sezonie 1990/1991 (wtedy już jako Unia Brzozów), uzyskał awans do Płockiej Ligi Okręgowej. Od tego momentu klub zrzeszał coraz więcej zawodników i prowadził szkolenie młodzieży.

W sezonie 1997/1998 klub zmienił człon w nazwie na Unia Iłów, ale nadal swoje mecze rozgrywał w Brzozowie. W tym samym czasie Sławomir Grzywacz na stanowisku Prezesa Klubu zastąpił Edwarda Pilaszka. Z krótką przerwą pełnił tę funkcję do 2012 roku. Przez kolejne 3 lata był wiceprezesem Unii, która w tym czasie już na stałe przeniosła się na boisko w Iłowie.

Niestety Sławomir Grzywacz zmarł 3 kwietnia  2015 roku, w wieku 54 lat. Przedwcześnie odszedł od nas człowiek, który tworzył historię iłowskiego klubu. Wielki pasjonat piłki nożnej, zawsze życzliwy, zaangażowany i uczynny. To bez wątpienia postać niezwykle zasłużona dla rozwoju piłki nożnej na naszym terenie. W tym miejscu należy także wspomnieć, że od wielu lat jego syn Tomasz jest zawodnikiem Unii i stanowi o sile iłowskiej ekipy.

PS. gwoli małego wyjaśnienia: Kazimierz Sławomir Grzywacz dla Rodziny, Przyjaciół, Kolegów i Znajomych zawsze był Sławkiem, po prostu nikt nie używał Jego pierwszego imienia. Wolą Jego Najbliższych było, żeby właśnie w taki sposób zatytułować nasz turniej. Tym samym od teraz HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "IŁÓW CUP" MIANUJEMY IMIENIEM SŁAWOMIRA GRZYWACZA.

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2020 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top