Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza
pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

Turniej

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Formuła OPEN / 12 drużyn

Nagrody

  • Finansowe, puchary, statuetki
  • Nagroda główna 3 tys. zł

Terminy 6 edycja

  • 8 stycznia 2021 / losowanie grup
  • 16 stycznia 2021 / sob. / turniej

 

Jesteśmy po pierwszym dniu naszego turnieju, w którym w grach eliminacyjnych zagrało 16 drużyn. 8 ekip awansowało do fazy ćwierćfinałowej, która rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10.00. Kibiców z Iłowa cieszy awans do dalszych gier miejscowej Unii, która zagrała dobre zawody. Unia w pokonanym polu pozostawiła m.in. silną ekipę z Ciechanowa.

Na uwagę zasługuje fakt, że 2 zespoły awansowały dalej z kompletem punktów i pewnie nikt się nie spodziewał, że Szopen z pobliskich Sannik też przystąpi do dalszych rozgrywek. To chyba największa niespodzianka pierwszego dnia, choć w pełni zasłużona.

Po pierwszej fazie przynajmniej kilku zawodników przewodzi w stawce najlepszych strzelców. Najwięcej goli zdobył do tej pory Bartłomiej Czarnecki (Elita Team Mszczonów), który zdobył 5 bramek, po 4 bramki mają na swoim koncie Michał Wiśniewski (Szopen Sanniki) i Rafał Trakul (Unia Iłów).
Poniżej HARMONOGRAM GIER drugiej rundy, a wszystkie wyniki i tabele z pierwszego dnia eliminacji są dostępne w zakładce WYNIKI --> ZOBACZ

 

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2020 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top